fbpx
JūsuPIRTS

Interneta ekatalogs

Šeit būs daļa no produktiem. Vairāk informācijas ,var apskatīties augšējajā navigācijā. Pie koka mājām, pirtīm utt.  Jaa vēlaties saņemt šīs dienas cenas, lūgums ar mums sazināies aizpildot pieteikuma formu zemāk, vai raī uzzvanot mums pa kādu no tālruņiem , vai arī uzrakstot epastu. 

AUGSTAS KVALITĀTES PIRTIS

Mucveida un pirtis ar nojumi

Pirts ir lielisks risinājums, ja ir ierobežota vieta pagalmā vai dārzā, pie mums ir pieejamas dažāda tipa pirtis: mucveida, pirts ar slēgtu nojumi un pat laivveidīgā pirts. Pirtis ir viegli uzturamas un tām ir ērts plānojums, tās ērti uzņems lielu draugu pulciņu un kļūs par īstu svētību tiem, kam mājās nav atpūtas laukuma.

Nojumes un lapenes

Astoņstūrainas atvērtas nojumes, kas ir piemērota katram pagalmam tās mazo izmēru dēļ. Šīs nojumes ir ideālas tiem, kas pēc smaga darba vēlas izbaudīt apkārtējo dabu un pavadīt laiku ģimenes lokā. Nojume var uzņemt līdz 6-8 cilvēkiem, un savām ērtībām vari izvēlēties 1, 2 vai 3 ieejas. Stilīgas nojumes omulīgai dzīvei.

Koka karkasa mājas

Mēs piedāvājam iegādāties saliekamu koka slīpētu sienas māju, dārza māju vai garāžu. Šie produkti tiek ražoti pēc standarta un individuāliem projektiem, kas sagatavoti pēc klienta pieprasījuma. 

Kublas un Baļļas

Pelde karstā ūdens kublī, atbrīvos gan Jūsu ķermeni, gan Jūsu garu. Kublī varēsiet relaksēties, jebkurā diennakts laika raugoties zvaigznēs un klausoties sienāžu dziesmās. Ideāli savienojas ar jebkuru mūsu pirti komplektā.

Showing 1–40 of 159 results