fbpx

Stiklaškiedras un Akrila karstie kubli un baļļas

Izvēloties mūsu produkciju, jūs izvēlaties kvalitāti

Play Video

Stiklašķiedras un akrila karstie kubli un baļļas jebkurai gaumei!

Izvēloties mūsu produkciju, jūs izvēlaties kvalitāti

Stiprina sirdi

Kubli palīdz stiprināt sirds un asinsvadu sistēmu, uzlabo asinsriti, izvada toksīnus no ķermeņa, veicina svara zudumu, uzlabo imunitāti un uzlabo garastāvokli.

Atver poras

Otrkārt, spēcīgā ātrā ķermeņa sasilšana dziļāk atver ādas poras, pa kurām iekļūst gan koksnes, gan ēterisko eļļu izdalītās labvēlīgās vielas.

Relaksē garu

Treškārt, kublām ir spēcīga relaksējoša iedarbība. Cilvēkiem ar aktīvu dzīves ritmu, ar spēcīgām stresa situācijām, ar garīgu un fizisku stresu

Akrila kubla

KVADRĀTA KUBLAS AR MALKAS VAI ELEKTRISKO KRĀSNI

Forma: kvadrāta
Ārējie izmēri: 2,25 x 2,25
Augstums no zemes līdz augšējai malai: 101 bez vāka
Cilvēku skaits: 7
Ūdens tilpums: 1500 litri
Svars: 300kg
Sildīšanas laiks ziemā: 3-4 stundas līdz 38 grādiem

Stiklašķiedras kubla

KUBLAS AR INTEGRĒTO MALKAS KRĀSNI

Forma: apaļa
Diametrs: 180 / 200cm
Augstums no zemes līdz augšējai malai: 97 bez vāka
Cilvēku skaits: 4/6
Ūdens tilpums: 1100 litri
Svars: 200kg
Sildīšanas laiks ziemā: 1 , 5/2 stundas līdz 38 grādiem

Stiklašķiedras kubla

KUBLAS AR ĀRĒJO MALKAS KRĀSNI

Forma: apaļa
diametrs: 180 / 200cm
Augstums no zemes līdz augšējai malai: 97 bez vāka
Cilvēku skaits: 4/6
Ūdens tilpums: 1100 litri
Svars: 200kg
Sildīšanas laiks ziemā: 1 , 5/2 stundas līdz 38 grādiem

Kubla uz piekabes

KUBLAS AR ĀRĒJO MALKAS KRĀSNI UZ PIEKABES

Forma: apaļa
Diametrs: 180 / 200cm
Augstums no zemes līdz augšējai malai: 97 bez vāka
Cilvēku skaits: 4/6
Ūdens tilpums: 1100 litri
Svars: 200kg
Sildīšanas laiks ziemā: 1 , 5/2 stundas līdz 38 grādiem

Akrila kubla

Kubla ar akrila ielikni 6 cilvēkiem

Forma: apaļa
Diametrs: 1,8 / 2,0 m
Augstums no zemes līdz augšējai malai: 97 cm bez vāka
Personu grupa: 6/8
Ūdens tilpums: 1300 litri
Svars: 150 kg
Apkures laiks ziemā: apmēram 2-2,5 stundas līdz 38 grādiem

Stiklašķiedras oderes kubla

Divvietīgā stiklašķiedras kubla

Augstums: 103 cm.
Platums: 185×120 cm.
Svars: 100 kg.
Ūdens tilpums: 300-400 litri.
Bezmaksas konsultācija

Sazinieties ar mūsu kublu ekspertiem

Ja Jums ir vajadzīga palīdzība pirms kublas iegādes, aizpildiet pieteikuma formu un mūsu speciālisti jums sniegs bezmaksas konsultāciju par kublām 

Nospiežot pogu “Saņemt cenas piedāvājumu” Jūs automātiski piekrītiet datu apstrādes noteikumiem, kas ir aprakstīti privātuma politikā.

Vajag atbildes?

Biežāk uzdotie jautājumi

Jā kublus ir iespējams apskatīties uz vietas mūsu izstādes placī, kas ir pretī uzpildes stacijai Viada, ( a7 , Ķekavas rotācijas aplis)

Kublus ražojam no 2-8 nedēļām, atkarībā no komplektācijas un darba specifikas. Veicot pasūtījumu mēs noslēdzam līgumu par darba izpildi.

Kubla uzstādīšana parasti aizņem 30-60 minūtes.

Kubli tīrīt ir elementāri, tāpēc ka mēs tos ražojam no stiklšķiedras. Vienkārši izlaidiet ūdeni pēc katras reizes un mazgājiet to ar dezinfekcijas līdekļiem. Karchers arī derēs.

Akrila kublas ir daudz ilgmūžīgākas nekā stikla šķiedras. Akrila vannas nesasmalcina, nesalauž un neizbalē tāpat kā citi materiāli. Stikla šķiedras vannas var izbalēt, saplaisāt un saskrāpēt. Vienkārši tīrīšanas risinājumi ir nepieciešami, lai abi stili būtu nevainojami.

Stikla šķiedras kublu var iegādāties atsevišķi, ja vēlaties tikai vienu un nevēlaties baseinu. Tas maksās vairāk nekā standarta izstāžu zāles akrila burbuļvanna, taču tas kalpos ilgāk un būs vērtīgāks papildinājums jūsu pagalmā.

Stikla šķiedras kublai ir 10 līdz 15 gadu kalpošanas laiks.

Ir iespējams atrast akrila apvalkus dažādās krāsās, un tie ir pievilcīgi, izturīgi un energoefektīvi. Pazemes baseinos bieži ir burbuļvannas ar vinila čaumalām …. Vinila čaumalas ir jutīgākas pret ķīmisko nelīdzsvarotību ūdenī un bieži vien ir mazāk izturīgas nekā akrils.

Tiek uzskatīts, ka karsta vanna, kas izgatavota no akrila, ir viena no izturīgākajām tirgū. Atšķirībā no citiem risinājumiem šis risinājums ir būtiskāks, un tāpēc to ir vieglāk pārvietot un instalēt. Savukārt akrils ir dārgāks nekā vinils un stikla šķiedra.

Koka kublam ir zemāki ekspluatācijas izdevumi, tās ātrāk uzsilst, un mūsdienās tā ir videi draudzīgāka izvēle. Tos var uzstādīt jūsu pagalmā, blakus brīvdienu īres kajītei mežā vai gandrīz jebkurā citā vietā, kur vēlaties.

Ciedra burbuļvannu paredzamais mūža ilgums ir no 15 līdz 20 gadiem. Vanna nav jāaizsargā ar pārklājumu. Ja vannu neizmanto, tā pasliktināsies un iegūs gaiši pelēku krāsu. Jums nevajadzētu aizzīmogot vai krāsot koku uz vannas, jo tam ir izdevīga gaisa iedarbība.

Tomēr jūs varat ātri pārvērst savu vannas istabu par saunu, veicot dažas vienkāršas izmaiņas. Izvēlieties mazāko vannas istabu mājās, lai to izmantotu kā saunu. Mazāka telpa uzsilst ātrāk un intensīvāk koncentrē siltumu.

Pirmajā tiek izmantots saspiests gaiss, un solos ir iebūvētas astoņas strūklas. Tātad gaisa burbuļi paceļas no apakšas, savukārt ar ūdeni darbināmajai sistēmai ir sešas sienas sprauslas. Šajā gadījumā SPA ietekme ir horizontāla.

Cik bieži vannā vajadzētu nomainīt vannu? Lietojot ūdeni mājās, vislabāk ir iztukšot tvertni ik pēc divām līdz trim lietošanas reizēm. Ja to koplieto vairāki cilvēki, ir ideāli to regulāri izslēgt. Ja jūs plānojat atstāt ūdeni ilgāku laiku, mēs iesakām uzstādīt filtru sistēmu vai veikt dezinfekcijas procedūru.

Lai iegūtu vislabākos rezultātus, notīriet savu burbuļvannu vismaz reizi mēnesī. Ja jūsu vanna vienmēr ir netīra, iespējams, ka ir jāpielāgo pH līmenis vannā. Tīrot koksni, izvairieties no hlora lietošanas. Tas sabojās koka virsmu un padarīs no tā lielākas druskas.

 

Vēsture

Lai izvairītos katastrofālām sekām, ko izraisa stress, cilvēki aizvien vairāk atcerās par dziedināšanās, atveseļošanāš un galvenokārt relaksācijas metodēm, šajā gadījumā runa ir par kubliem. Kopš seniem laikiem kublus uzskata par viennu no labākajiem veidiem kā iegūt jaunus spēkus un jaunu veselību.
Eiropā tie ienāca pēc 13. gadsimta, kad bruņinieki, atgriezoties no krusta kariem, atnesa Eiropai vairākas Austrumu paražas un paradumus, tostarp milzīgu koka kublu( fontu), kurā varēja ieliet karstu ūdeni un iegremdēties glāstošā siltuma apskāvienā.

Kopš seniem laikiem vannas ir uzceltas pie dīķa vai upes, lai apmeklētāji pēc karstas dušas varētu atvēsināties ledus aukstajā ūdenī. Atjaunošanās un sarežģītas dziedināšanas ietekme uz ķermeni tika iegūta temperatūras kontrasta dēļ. Mūsdienās spa atrašanās vieta parasti nenodrošina piekļuvi kaimiņu rezervuāram. Tātad, kādas ir iespējas personām, kuras vēlas baudīt tvaika pirti tradicionālā krievu stilā? Lielisks risinājums būtu ieguldīt un uzstādīt kublu-  koka mucu, vai stiklaškiedras kubli kas piepildīts ar aukstu ūdeni un izmantota iegremdēšanai. Lai kur arī būtu baļļa, jūs varat izbaudīt temperatūras kontrastu un enerģiju radošo ietekmi, kas atzīta kopš mūsu vecvecvecmāmiņu laikiem.

Kublas no koka un to dažādi stili

Kublis ir sfēriska forma. Klasiskā apaļā kubla, jeb baļļa ir lieliska niršanai no skrējiena, jo tā neizžūst un nedeformējas. Šajā fontā ir pietiekami daudz vietas 8 personām. Stils ir piemērots gan lielām vannas istabām, gan āra apstākļiem.

Kublas stils ir ovāls, kā jūs varētu gaidīt. Šāds burtveidols pēc dizaina atgādina vannu. Ideāli piemērots kompaktiem iestatījumiem, jo ​​tas maksimāli palielina pieejamo nekustamo īpašumu. Savukārt atrasties mucā kopā ar vairāk nekā diviem cilvēkiem var sagādāt patiesas galvassāpes. Mūsu veikalā jūs varat daudz ko iegādāties uz apaļas vannas. Citu šādu darījumu nav!

Iegūstiet karstu mucu kublu jeb baļļu. To sauc arī par “Ofuro” vai “Furako”. Norvēģija, Japāna un Somija izmanto šāda veida mucu krāsnis. Tomēr daudzi mūsu reģiona pirtnieki ir ieguvuši spīdumu tā izskatā. Furaco ūdeni silda, izmantojot burbuļvannas krāsni, kas var darboties ar elektrību, kā arī malku. Šāda veida vannas muca silda ne tikai ķermeni, bet arī dvēseli.

Niršanas kubla ir praktiska, eleganta un par saprātīgu cenu.

Koka iegremdēšanas mucas, jeb kublas, kas izgatavotas no dabīgiem egļu zāģmateriāliem, ir lieliska alternatīva dīķim vai pat baseinam. Tas ir pasargāts no kaitēkļiem, mitruma un uguns, pateicoties īpašam aizsargājošam un dekoratīvam savienojumam gan ēkas ārpusē, gan iekšpusē. Fonti var uzņemt līdz 8 cilvēkiem atkarībā no to lieluma un formas, un to ērtībai ir paredzēti īpaši soliņi. Divi tērauda stīpas neļauj konstrukcijai saliekties, kamēr mucas ir savienotas ar īpašu līmi un pievilktas ar unikālo līmi. Viegli lietojamā Click-clack drenāžas sistēma ļauj vienkārši noņemt ūdeni no burbuļvannas pēc tās lietošanas.

Koka kublas un stiklašķiedras kublas

Kad runa ir par atgūšanos no fiziskas slodzes vai smaga darba, ozols ir lieliska izvēle, jo tas veicina mierīgu miegu un veselīgu vielmaiņu. Ozolkoka vannas antibakteriālās īpašības dos labumu ādai.
Lapegle palielina ķermeņa tonusu un palīdz elpošanas ceļu slimību ārstēšanā. Grauzdējot, koks atbrīvo C vitamīnu un dzīvībai svarīgās eļļas, kā arī karotīnu, olbaltumvielas un citus noderīgus savienojumus.

Ciedrs ietekmē sirds un asinsvadu un nervu sistēmu, un ciedram ir atdzīvinoša iedarbība. Tas viss ir saistīts ar augsto fitoncīdu koncentrāciju, kas ir bioloģiski aktīvas ķīmiskas vielas, kas novērš baktēriju augšanu.

Pirms pieņemat galīgo lēmumu par burbuļvannu, konsultējieties ar kādu no mūsu ekspertiem, kurš var sniegt detalizētus padomus un palīdzēt pieņemt galīgo lēmumu. Pasūtiet mucas pēc kataloga izskatīšanas un saunai vai pirtij atbilstoša izmēra izvēles. Pateicoties mūsu pašu ražošanas iespējām un lielajai pieredzei, mēs varam nodrošināt vannas mucas gan parastajā dizainā, gan pielāgotos izmēros. Karstā vanna ir ne tikai stilīga un modernāka, bet arī labvēlīga jūsu veselībai. Vienkāršu pirti ar tās palīdzību var pārveidot par greznu SPA salonu. Lūdzu, sazinieties ar mums!

Vēlies saņemt konsultāciju?

Ja ir jautājumi, aizpildiet formu, mūsu speciālisti ar Jums sazināsies

Nospiežot pogu “Saņemt cenas piedāvājumu” Jūs automātiski piekrītiet datu apstrādes noteikumiem, kas ir aprakstīti privātuma politikā.

Papildus komplektācija

Džakuzi burbuļu sistēma

Ja vēlaties no stiklašķiedras kublas iegūt pēc iespējas vairāk terapeitisko ieguvumu, gaisa burbuļu sistēma ir veids, kā iet. Tas ir mazs gaisa pūtējs, kas atslābina un nomierina jūsu muskuļus, vienlaikus rotējot un virpuļojot ūdeni ap ķermeni. Parasti apakšā mēs ievietojam 8-12 strūklas (atkarībā no modeļa).

Ūdens masāžas sistēma

Izmantojot mūsu hidro masāžas sistēmu, jūs varat atpūsties stilīgi. Vannas sānos dažādās vietās mēs ievietojam astoņas strūklas, lai jūs varētu izvēlēties sev piemērotu. Atšķirība starp gaisa burbuļu sistēmu un masāžas sistēmu ir tāda, ka hidromasāžas sistēma izstaro ūdeni, bet gaisa burbuļu sistēma – gaisu.

6 krāsu LED apgaismojums

Zemūdens LED gaismu pievienošana karstajai vannai ir jautrs veids, kā iestatīt ainu un izbaudīt relaksējošu fonu! Izmantojiet tos, lai palīdzētu viesiem orientēties burbuļvannā vai vienkārši pievienotu krāsu. Mūsu LED gaismas ir paredzētas tikai mūsu karstajām vannām, lai nodrošinātu vislabāko iespējamo apgaismojumu.

dzērienu turētājs

Mini bārs ir obligāti pieejams jebkurai burbuļvannai. Mēs visi baudām jauku mērcēšanos burbuļvannā, malkojot iecienītākos dzērienus un uzkodas, tāpēc esam iekļāvuši jauku koka mazu bāra statīvu ar četrām vietām, lai jūsu dzērieni netiktu nokrituši un nonāktu ūdenī. Izmantojiet mūsu koka mini bāra ērtības un dekoru!

Dūmvadu siltuma aizsargs

Dūmvada siltuma aizsargs ir svarīgs priekšmets par saprātīgu cenu, kas ikvienu pasargās jūsu burbuļvannas un plīts tuvumā. Tā kā skurstenis un plīts vāks kļūs diezgan karsts, mēs iesakām izmantot mūsu skursteņa karstuma aizsardzību, lai klaiņojošās rokas un kājas netiktu pasargātas no viesiem, kuri ir iedzēruši dažus dzērienus, kā arī maziem bērniem!

Ir iespējams gravējums

Ir iespējams arī pasūtīt par papildus samaksu , izgaismotu gravējumiem

Vēlies saņemt cenu piedāvājumu?

Nospiežot pogu “Saņemt cenas piedāvājumu” Jūs automātiski piekrītiet datu apstrādes noteikumiem, kas ir aprakstīti privātuma politikā.