fbpx

Nojume vai PIRTS PROJEKTS MONARDA

Slēgta lapene sniegs jums atsevišķu atpūtas telpu gan viensētā, gan dārzā vai pagalmā. Sliktos laika apstākļos vai stiprā vējā jūs vienkārši aizverat bīdāmo logu sistēmas durvis, un jūs varat izbaudīt apkārtējo dabu un lieliski pavadīt laiku kopā ar ģimeni vai draugiem. Mūsu slēgtās lapenes ir divu dažādu dizainu, lai katrs klients varētu izvēlēties pēc savas gaumes un stila vai pielāgoties esošajām ēkām. Lapenes izgatavošanai tiek izmantoti augstas kvalitātes ekoloģiski materiāli. Montāžas darbus 1-2 dienu laikā veic profesionāla uzstādītāju komanda. Mēs transportējam produktu ar izgatavotiem paneļiem un saliekam pie klienta.

NOJUME VAI PIRTS MONARDA
NOJUMES PROJEKTS

Jūsu MONARDA

Standarta komplektācija

  • Jumta segums: Adhezīvs jumta segums Firestone gumijas segums.
  • Jumta konstrukcija: Jumta dēļi 20 × 120 mm, spāres 43 × 143 mm. Murlott izgatavots no līmētas sijas 62 × 120 mm. Jumts ir pārklāts ar impregnējošu, gruntētu brūnu Remmers Polisander. Difūzijas plēve, kas pārklāta pirms OSB plātnes kalšanas. Alvas apmales, kas pabeidz jumta apšuvuma apakšējo konstrukciju.
  • Koka kolonnas izgatavotas no līmētas sijas 120 × 120 mm.
  • Ārējās sienas: rāmis 50 × 50 mm. A klases apšuvuma dēļi A klase 20 × 120 mm. Sienas kopējais biezums 80 mm. Sienas ir pārklātas ar impregnējošu, gruntētu brūnu Remmers Palisander (Vācija).
  • Fasāde: Egles apšuvuma klase A 20x120mm.; Rāmis 20x40mm.; OSB plāksne 6 mm.; Rotoblass melna membrāna, apdares egles sija A klase 20 × 70 mm.
  • Logi: Bloķējama bīdāmo logu sistēma, izmēri atbilstoši rasējumam, izgatavoti no alumīnija, krāsu saskaņošana, rūdīta tonēta 6 mm. brilles.
  • Grīdas segums: 28 mm saplāksnis; Divkāršs rāmis zem grīdas 45 × 70 mm.

Galerija

Vēlies saņemt cenu piedāvājumu?

Nospiežot pogu “Saņemt cenas piedāvājumu” Jūs automātiski piekrītiet datu apstrādes noteikumiem, kas ir aprakstīti privātuma politikā.