fbpx

Sērija - BARNHAUS

Moduļu mājas ir konstruktoru mājas, kas izgatavotas no “moduļu klucīšiem”, kas tiek savienoti vienā pilnvērtīgā mājā.

Ievietojot savā vietnē pamatmāju, nepieciešamības gadījumā ar papildu moduļu palīdzību varat paplašināt tās platību, uzstādot citu ar to pilnībā savietojamu bloku, atliek tikai pabeigt apdari moduļu savienojuma vietās un savienot inženiertehniskās sistēmas.

Katru moduli var izmantot atsevišķi kā neatkarīgu ēku vai kombinācijā ar citiem blokiem, lai izveidotu vēlamo platību un telpas izkārtojumu

Mums ir viss, kas jums ir vajadzīgs

Mums ir ekspertu un profesionāļu komanda, kas uzbūvēs Jums iespējams kvalitatīvāko moduļu māju vai pirti visā Eiropā!

“Māja nav tikai ēka, kas pasargā no aukstuma un lietus. Tā ir daļa no mūsu dvēseles, mūsu Es turpinājums, kas vienmēr piesaista sevi!”

“JŪSUPIRTS komanda uzbūvēja mūsu sapņu moduļu māju ar pirti tikai 8 nedēļās. Fantastisks darbs Iesaku visiem!”

Diāna J.

Mūsu klienti ir priecīgi!

“Pasūtijām moduļus pagāšgad pēc apskates izstādē priekš mūsu viesu kompleksa. Pasūtijām gan moduļu mājas, gan pirtis, gan kublus. Dizains ir spēlejošais faktors, lai piesaistītu klientus iekš AirBnb un booking! Visiem noteikti iesaku sazināties ar šo uzņēmumu!”

Karlos P.

“Labākās cenas, fantastiskākais serviss un ātrākā piegāde uz Somiju! ”

Leona V.

Biežāk uzdotie jautājumi

Varbūt kāds no jautājumiem arī skars tevi. Pirms zvani iepazīsties ar mūsu atbildēm!

?

Moduļu māju vidējais kalpošanas laiks ir aptuveni 50 gadi, taču ar pienācīgu aprūpi un remontu tās var pastāvēt vēl ilgāk. Koksnes, no kuras būvēta māja, kalpošanas laiks sasniedz 100 gadus. Un izolāciju, ārējo un iekšējo apdari, ja nepieciešams, ir diezgan vienkārši nomainīt.

Protams, lielākajā daļā reklāmas ziņojumu būs teikts, ka moduļu māja ir piemērota dzīvošanai visu gadu mūsu klimatiskajos apstākļos. Un tā ir taisnība, taču šim nolūkam ir vēlams to papildus izolēt. Siltumizolācijas plāksnes biezums sienā 150 mm ne vienmēr ir pietiekams.

Moduļu māju zemās izmaksas ir saistītas ar būvniecības vienkāršību, kā arī arhitektūras prieku trūkumu. Tajā pašā laikā ražotājs jau ir nodrošinājis gandrīz visu: logu un durvju atveres, inženierkomunikācijas. Dažos gadījumos iekšējā apdare jau ir.

Ja moduļu māja ir labi izolēta un pareizi samontēta, tad tajā var dzīvot pastāvīgi, tāpat kā parastajā karkasa mājā. Galvenais, lai moduļu ražotājam būtu jāievēro visas tehnoloģijas un jāizmanto augstas kvalitātes materiāli. Tad bez problēmām varēs dzīvot moduļu mājā.

Vēlies parunāt
par savu sapņu
projektu?

Atstāj savus kontaktus saziņai un mēs palīdzēsim Tev ar tavu sapņu projektu realizāciju!

Nospiežot pogu “Saņemt BEZMAKSAS KONSULTĀCIJU ” Jūs automātiski piekrītiet datu apstrādes noteikumiem, kas ir aprakstīti privātuma politikā.